Wellness Hotel U Sládka

+420 222 539 539
Po - Pá: 8 – 22 hod., So - Ne: 9 – 22 hod
Pivovarská 107, Chodová Planá 34813

Hotel U Sládka umístěný v areálu rodinného pivovaru Chodovar má skvělou polohu v samém srdci Chodska uprostřed městečka Chodová Planá, na úpatí Českého lesa. Komfortní ubytování je připraveno v jednolůžkových až čtyřlůžkových, pohodlně zařízených pokojích.Hotel disponuje i prostory pro firemní akce v podobě jednacího sálu a salónku s krbem o celkové kapacitě až 100 osob. Není problém tu uspořádat i teambuildingové akce. V nabídce jsou také wellness služby v podobě pravých pivních lázní.Gastronomické zážitky slibuje hotelová restaurace Ve Skále nebo restaurace Stará Sladovna. V létě lze posedět na terase.
Řidiči mohou zaparkovat za poplatek přímo na střeženém hotelovém parkovišti.

 • Internet
 • Snídaně v ceně
 • Parkování
 • Domácí mazlíčci

Wellness Hotel U Sládka On-line rezervace

Rychlá rezervace

Zadejte prosím datum příjezdu a odjezdu pro zobrazení cen

Datum příjezdu
Datum odjezdu
Typ pokoje Kapacita pokoje
Třílůžkový
Čtyřlůžkový
Jednolůžkový
Dvoulůžkový

Ceny ubytování můžeme zobrazit až po zadání konkrétního data příjezdu a odjezdu. Zadání můžete provést kliknutím zde.

Wellness Hotel U Sládka Pokoje

Hosté Hotel U Sládka se mohou ubytovat v jednolůžkových až čtyřlůžkových pokojích. Všechny jsou vybaveny sprchou nebo vanou, sociálním zařízením, telefonem s přímou volbou, minibarem a televizí se satelitním příjmem. Nechybí možnost připojit se na internet. Z některých pokojů je úchvatný výhled na siluetu pivovaru.

Hostům je k dispozici půjčovna horských kol nebo tenisový kurt. Nabízené wellness služby zahrnují například masáž, perličkovou koupel, teplé zábaly v pivovarském mlátě, pivní koupel nebo beerrarium. Lze zprostředkovat i jízdu na koních.

Wellness Hotel U Sládka Gastronomie

Hotel U Sládka se vyznačuje vynikající staročeskou kuchyní v restauraci Ve Skále. Hosté tu dostávají snídaně formou bufetových stolů, kde najdou i zdravý koutek nebo pravé chodské koláče.

Na dobré jídlo si mohou návštěvníci dojít i do přilehlé restaurace Stará Sladovna v kamenné budově bývalé sladovny. Právě tady lze ochutnat místní pivo a při tom se o něm něco dozvědět. Usadí se zde až 150 lidí, kteří jsou obklopeni pivovarskou technologií.
Nechybí ani velká letní terasa s pivovarskou zahradou.

Wellness Hotel U Sládka Recepce

Čas příjezdu: od 14:00

Čas odjezdu: do 11:00

Ubytování přijímá platbu těmito kartami

 • Visa
 • Visa Electron
 • Maestro
 • EuroCard/MasterCard
 • American Express
 • Diners Club
 • Diners Club Enroute
 • Diners Club Carte Blanche
 • JCB

Wellness Hotel U Sládka Dostupnost

Nejbližší zastávka se nachází pouhých 20 metrů od hotelu, autobusové nádraží je 3 km daleko, vlakové potom 500 metrů. Autobusové nádraží je vzdáleno 3 km.

Wellness Hotel U Sládka Okolí

V okolí Hotelu U Sládka jsou ideální podmínky pro pěší turistiku nebo cyklistiku. Vedou tu desítky kilometrů dlouhé cyklistické trasy. Necelých 6 km od hotelu je koupaliště Lido u Mariánských Lázní. Navštívit lze i krytý bazén přímo v Mariánských Lázních, rozhlednu Bohušův či rozhlednu Hamelika. Hornické muzeum v Plané je 4 km daleko a klášter v Teplé 15 km.

Wellness Hotel U Sládka

Pivovarská 107, Chodová Planá
Zobrazit celou mapu